FRIDAY, SEP. 29
ALL TIMES EASTERN
Adams Central at Southern Wells7:00 pm 
Anderson at Indianapolis Tech7:00 pm 
Batesville at Greensburg7:00 pm 
Bedford North Lawrence at Floyd Central7:00 pm 
Beech Grove at Indianapolis Ritter7:00 pm 
Blackford at Madison-Grant7:00 pm 
Bloomington North at Franklin Central7:00 pm 
Bluffton at Heritage7:00 pm 
Boone Grove at Hammond Noll8:00 pm 
Boonville at Princeton8:00 pm 
Bowman Academy at Appleton West (Wis.)8:00 pm 
Brown County at Edgewood7:00 pm 
Brownstown Central at Clarksville7:00 pm 
Cambridge City Lincoln at Union City7:00 pm 
Carmel at Ben Davis7:00 pm 
Castle at Evansville Harrison8:00 pm 
Charlestown at Corydon Central7:00 pm 
Churubusco at Central Noble7:00 pm 
Cincinnati Winton Woods (Ohio) at Indianapolis Chatard7:00 pm 
Clinton Central at Carroll (Flora)7:00 pm 
Clinton Prairie at Taylor7:00 pm 
Columbus East at Madison7:00 pm 
Concord at Plymouth7:00 pm 
Connersville at East Central7:00 pm 
Covington at Attica7:00 pm 
Crawfordsville at Lebanon7:00 pm 
Culver at Caston7:00 pm 
Culver Academy at Indianapolis Howe7:00 pm 
Danville at Frankfort7:00 pm 
Decatur Central at Greenwood7:00 pm 
Delphi at North Newton7:30 pm 
Delta at Pendleton Heights7:30 pm 
East Chicago Central at Gary West8:00 pm 
East Noble at Columbia City7:00 pm 
Eastbrook at Frankton7:00 pm 
Eastern (Greentown) at Tri-Central7:00 pm 
Eastern (Pekin) at Salem7:00 pm 
Eastern Greene at Edinburgh7:00 pm 
Eastside at Fremont7:00 pm 
Elkhart Central at South Bend Adams7:00 pm 
Elwood at Alexandria7:00 pm 
Evansville Bosse at Evansville Mater Dei8:00 pm 
Evansville Central at Evansville Memorial8:00 pm 
Evansville Reitz at Evansville North8:00 pm 
Fairfield at Garrett7:00 pm 
Fort Wayne Concordia at Fort Wayne Wayne7:00 pm 
Fort Wayne Luers at Fort Wayne Dwenger7:00 pm 
Fort Wayne North at Fort Wayne South7:00 pm 
Fort Wayne Snider at Fort Wayne Northrop7:00 pm 
Fountain Central at South Vermillion7:00 pm 
Franklin at Plainfield7:00 pm 
Franklin County at South Dearborn7:00 pm 
Frontier at Tri-County7:00 pm 
Gibson Southern at Pike Central7:30 pm 
Goshen at Northridge7:00 pm 
Greencastle at Northview7:00 pm 
Greenfield-Central at Yorktown7:30 pm 
Hagerstown at Centerville7:00 pm 
Hammond Clark at Hammond Gavit8:00 pm 
Hammond Morton at Hammond8:00 pm 
Hanover Central at Wheeler8:00 pm 
Harrison (West Lafayette) at McCutcheon7:00 pm 
Hobart at Highland8:00 pm 
Homestead at Carroll (Fort Wayne)7:00 pm 
Indian Creek at Cascade7:00 pm 
Indiana Deaf at Dugger Union7:00 pm 
Indianapolis Arlington at Indianapolis Attucks7:00 pm 
Indianapolis Broad Ripple at Covenant Christian7:00 pm 
Indianapolis Cathedral at Ryle Union (Ky.)7:00 pm 
Indianapolis Lutheran at Monrovia7:00 pm 
Indianapolis Northwest at Heritage Christian7:00 pm 
Indianapolis Roncalli at Fishers7:00 pm 
Indianapolis Scecina at Triton Central7:00 pm 
Jasper at Mount Carmel (Ill.)7:30 pm 
Jay County at South Adams7:00 pm 
Jeffersonville at New Albany7:00 pm 
Kankakee Valley at Andrean8:00 pm 
Knox at Pioneer7:30 pm 
Lafayette Jeff at Richmond7:00 pm 
Lake Central at Chesterton8:00 pm 
Lakeland at West Noble7:00 pm 
LaPorte at Crown Point8:00 pm 
LaVille at John Glenn7:00 pm 
Lawrence Central at North Central (Indianapolis)7:00 pm 
Lawrenceburg at Rushville7:00 pm 
Leo at Huntington North7:00 pm 
Lewis Cass at Lapel7:00 pm 
Linton-Stockton at North Knox7:00 pm 
Logansport at Kokomo7:00 pm 
Lowell at Munster8:00 pm 
Manchester at Whitko7:00 pm 
Martinsville at Indianapolis Manual7:00 pm 
Merrillville at Valparaiso8:00 pm 
Mishawaka at South Bend St. Joseph7:00 pm 
Mississinewa at Oak Hill7:00 pm 
Mitchell at Providence7:00 pm 
Monroe Central at Eastern Hancock7:00 pm 
Muncie Central at Marion7:00 pm 
New Haven at Bellmont7:00 pm 
New Prairie at Mishawaka Marian7:30 pm 
Noblesville at Hamilton Southeastern7:00 pm 
North Daviess at Wood Memorial8:00 pm 
North Decatur at Anderson Prep Academy7:00 pm 
North Judson at Triton7:30 pm 
North Miami at Wabash7:00 pm 
North Posey at Tell City8:30 pm 
North Putnam at West Vigo7:00 pm 
Northeastern at Union County7:00 pm 
Northfield at Maconaquah7:00 pm 
NorthWood at Elkhart Memorial7:00 pm 
Norwell at DeKalb7:00 pm 
Oldenburg Academy at Milan7:00 pm 
Owen Valley at Cloverdale7:00 pm 
Paoli at Crawford County7:00 pm 
Park Tudor at Speedway7:00 pm 
Penn at South Bend Clay7:00 pm 
Perry Meridian at Columbus North7:00 pm 
Pike at Center Grove7:00 pm 
Portage at Michigan City8:00 pm 
Prairie Heights at Angola7:00 pm 
Rensselaer Central at Benton Central8:00 pm 
River Forest at Lake Station8:00 pm 
Riverton Parke at North Central (Farmersburg)7:00 pm 
Rockville at North Vermillion7:00 pm 
Seymour at Jennings County7:00 pm 
Shelbyville at New Palestine7:30 pm 
Shenandoah at Winchester7:00 pm 
Sheridan at Tipton7:30 pm 
Silver Creek at North Harrison7:00 pm 
South Bend Riley at Jimtown7:00 pm 
South Bend Washington at Bremen7:00 pm 
South Central (Union Mills) at Griffith8:00 pm 
South Newton at Dwight (Ill.)8:00 pm 
South Spencer at Forest Park7:30 pm 
Southridge at Heritage Hills7:30 pm 
Southside HomeSchool at Indianapolis Washington7:00 pm 
Southwood at Peru7:00 pm 
Sullivan at South Putnam7:00 pm 
Switzerland County at South Decatur7:00 pm 
Tecumseh at Springs Valley7:30 pm 
Terre Haute North at Bloomington South7:30 pm 
Terre Haute South at Southport7:30 pm 
Tippecanoe Valley at Rochester7:00 pm 
Traders Point Christian at Rock Creek Academy7:00 pm 
Tri at Knightstown7:00 pm 
Tri-West at North Montgomery7:00 pm 
Turkey Run at Seeger7:00 pm 
Twin Lakes at Hamilton Heights7:30 pm 
Warren Central at Lawrence North7:00 pm 
Washington at Vincennes Lincoln7:30 pm 
Wawasee at Warsaw7:00 pm 
Wes-Del at Indianapolis Tindley7:00 pm 
West Lafayette at Lafayette Central Catholic7:00 pm 
West Washington at Perry Central7:30 pm 
Western at Northwestern7:00 pm 
Western Boone at Southmont7:00 pm 
Westfield at Avon7:00 pm 
Whiteland at Mooresville7:00 pm 
Whiting at Calumet8:00 pm 
Winamac at West Central7:00 pm 
Zionsville at Brownsburg7:00 pm