NORTHEAST CORNER
ALL TIMES EASTERN
TEAMS WITH FULL SCHEDULES IN BOLD TYPE
Big Division
CONFERENCEALL GAMES
 W-LPtsOPW-LPtsOPStreak
Angola0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 1
Fairfield0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 9
Garrett0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 1
Lakeland0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 1
West Noble0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 1
Small Division
CONFERENCEALL GAMES
 W-LPtsOPW-LPtsOPStreak
Central Noble0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 1
Churubusco0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 1
Eastside0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 1
Fremont0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 11
Prairie Heights0-0 0 0 0-  0 0 0 Lost 2
Friday, Aug. 17
Central Noble at West Noble, 7 pm
Churubusco at Whitko, 7 pm
DeKalb at Angola, 7 pm, Trine U.
Fairfield at Goshen, 7 pm
Fremont at Southern Wells, 7:30 pm
Heritage at Eastside, 7 pm
Prairie Heights at Garrett, 7 pm
Wawasee at Lakeland, 7 pm
Friday, Aug. 24
Central Noble at North Miami, 7 pm
Eastside at Adams Central, 7 pm
Garrett at DeKalb, 7 pm
Lakeland at Churubusco, 7 pm
Leo at Angola, 7 pm
NorthWood at Fairfield, 7 pm
River Valley (Mich.) at Fremont, 7 pm
Tri-State HomeSchool at Prairie Heights, 7 pm
West Noble at Wawasee, 7 pm
Friday, Aug. 31
Angola at Jimtown, 7 pm
Eastside at West Noble, 7 pm
Fairfield at Central Noble, 7 pm
Garrett at Churubusco, 7 pm
Lenawee Christian (Mich.) at Fremont, 7 pm
Prairie Heights at Lakeland, 7 pm
Friday, Sep. 7
Central Noble at Prairie Heights©, 7 pm
Churubusco at Eastside©, 7 pm
Culver Academy at Fairfield, 7:30 pm
Fremont at Pittsford (Mich.), 7 pm
Lakeland at Garrett©, 7 pm
West Noble at Angola©, 7 pm
Friday, Sep. 14
Angola at Lakeland©, 7 pm
Eastside at Garrett, 7 pm
Fairfield at West Noble©, 7 pm
Fremont at Central Noble©, 7 pm
Prairie Heights at Churubusco©, 7 pm
Friday, Sep. 21
Churubusco at Fremont©, 7 pm
Fairfield at Angola©, 7 pm
Garrett at West Noble©, 7 pm
Lakeland at Central Noble, 7 pm
Prairie Heights at Eastside©, 7 pm
Friday, Sep. 28
Angola at Prairie Heights, 7 pm
Central Noble at Churubusco©, 7 pm
Fremont at Eastside©, 7 pm
Garrett at Fairfield©, 7 pm
West Noble at Lakeland©, 7 pm
Friday, Oct. 5
Angola at Garrett©, 7 pm
Churubusco at West Noble, 7 pm
Eastside at Central Noble©, 7 pm
Lakeland at Fairfield©, 7 pm
Prairie Heights at Fremont©, 7 pm
Friday, Oct. 12
Central Noble at Garrett, 7 pm
Eastside at Angola©, 7 pm
Fairfield at Churubusco©, 7 pm
Lakeland at Bluffton, 7 pm
Traders Point at Fremont, 7:30 pm
West Noble at Prairie Heights©, 7 pm
©conference game