INDEPENDENTS
ALL TIMES EASTERN
 W-LPtsOPStreak
Covenant Christian 5-  0 202 53 Won 5
Monroe Central 5-  0 212 18 Won 5
Bowman Academy 4-  1 144 112 Lost 1
Culver Academy 4-  1 145 52 Lost 1
Eastern Hancock 4-  1 178 73 Won 4
Indianapolis Tindley 4-  1 198 47 Lost 1
Gary Roosevelt 3-  2 184 133 Won 2
Lapel 3-  2 163 161 Won 1
Linton-Stockton 3-  2 144 120 Lost 1
Shenandoah 3-  2 149 93 Lost 1
Heritage Christian 2-  3 168 109 Lost 3
Indiana Deaf 2-  3 103 166 Won 1
Knightstown 2-  3 138 103 Lost 1
Providence 2-  3 92 130 Won 2
Rock Creek Academy 2-  3 117 193 Won 1
Tecumseh 2-  3 132 147 Lost 3
Traders Point Christian 2-  3 74 67 Lost 1
Delphi 1-  4 112 154 Lost 1
Gary West 1-  4 72 205 Lost 4
Indianapolis Cathedral 1-  4 124 142 Lost 1
Wes-Del 1-  4 66 115 Lost 3
Trinity Lutheran 0-  4 13 182 Lost 4
Anderson Prep Academy 0-  5 30 284 Lost 13
Dugger Union 0-  5 48 182 Lost 5
South Newton 0-  5 24 298 Lost 7
Friday, Sep. 15
Brebeuf Jesuit 17, Culver Academy 14
Cincinnati St. Xavier (Ohio) 31, Indianapolis Cathedral 7
Covenant Christian 21, Indianapolis Tindley 8
Eastern Hancock 28, Knightstown 14
Frontier 14, Traders Point Christian 7
Hammond Morton 49, Gary West 14
Indiana Deaf 42, Anderson Prep Academy 6
Indianapolis Ritter 42, Linton-Stockton 22
Lapel 28, Heritage Christian 20
Lewis Cass 20, Shenandoah 12
Monroe Central 56, Tri-Central 6
Paxton-Buckley-Loda (Ill.) 45, South Newton 6
Perry Central 28, Tecumseh 7
Providence 17, Charlestown 12
Rock Creek Academy 47, Dugger Union 22
South Adams 30, Wes-Del 0
Springs Valley 56, Trinity Lutheran 6
Tri-County 44, Delphi 7
Saturday, Sep. 16
Gary Roosevelt 52, Bowman Academy 18
Friday, Sep. 22
Bowman Academy at Indianapolis Tindley, 3 pm
Clifton Central (Ill.) at South Newton, 8 pm
Culver Academy at Heritage, 7 pm
Delphi at North White, 7 pm
Dugger Union at Southside HomeSchool, 7 pm
Eastern Hancock at North Decatur, 7 pm
Hammond at Gary West, 8 pm
Heritage Christian at Covenant Christian, 7 pm
Holy Cross (Ky.) at Providence, 7 pm
Jeffersonville at Indianapolis Cathedral, 7 pm
Knightstown at Shenandoah, 7 pm
Lapel at Rushville, 7 pm
North Daviess at Linton-Stockton, 7 pm
Oldenburg Academy at Trinity Lutheran, 7 pm
Rock Creek Academy at Mitchell, 7 pm
Tecumseh at West Washington, 7:30 pm
Traders Point Christian at Anderson Prep Academy, 7 pm
Wes-Del at Monroe Central, 7 pm
Saturday, Sep. 23
Alabama Deaf at Indiana Deaf, 2 pm
Friday, Sep. 29
Bowman Academy at Appleton West (Wis.), 8 pm
Culver Academy at Indianapolis Howe, 7 pm
Delphi at North Newton, 7:30 pm
East Chicago Central at Gary West, 8 pm
Indiana Deaf at Dugger Union, 7 pm
Indianapolis Broad Ripple at Covenant Christian, 7 pm
Indianapolis Cathedral at Ryle Union (Ky.), 7 pm
Indianapolis Northwest at Heritage Christian, 7 pm
Lewis Cass at Lapel, 7 pm
Linton-Stockton at North Knox, 7 pm
Mitchell at Providence, 7 pm
Monroe Central at Eastern Hancock, 7 pm
North Decatur at Anderson Prep Academy, 7 pm
Shenandoah at Winchester, 7 pm
South Newton at Dwight (Ill.), 8 pm
Tecumseh at Springs Valley, 7:30 pm
Traders Point Christian at Rock Creek Academy, 7 pm
Tri at Knightstown, 7 pm
Saturday, Sep. 30
Indianapolis Shortridge at Gary Roosevelt, 2 pm
Indianapolis Tindley at Wes-Del, 7 pm
áConference game